Ballina Showbiz Vjollca dhe Meda e ‘kallin’ dasmën e futbollistit të njohur, të gjithë...

Vjollca dhe Meda e ‘kallin’ dasmën e futbollistit të njohur, të gjithë dasmorët në këmbë

88
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vjollca Haxhiu dhe Meda janë dy këngëtarë shumë të pëlqyer kosovarë.

Ata kanë shumë këngë bashkë dhe që të gjitha janë mirëpritur nga publiku, përcjell ORAinfo.

Ata nuk mungojnë as në dasma të përbashkëta dhe mbrëmë kanë qenë në dasmën e futbollistit të njohur, Emir Lenjani.

Me këngët e tyre, Vjollca dhe Meda i argëtuan në maksimum të gjithë dasmorët./ORAinfo/

---- ---- ----
-----