Ballina Showbiz Vjehrra e saj e ka ditëlindjen, Neca kujdeset që ta urojë atë...

Vjehrra e saj e ka ditëlindjen, Neca kujdeset që ta urojë atë me fjalët me të bukura

78
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Neca Tërnava është një emër tani shumë i njohur për publikun.

U bë e njohur si kunata e Learta Jakupit mirëpo paraqitjet e saj përherë plot stil e bënë edhe më të njohur, përcjell ORAinfo.

Necën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon shumë ndjekës.

E sot vjehrra e saj Drita e ka ditëlindjne dhe Neca është kujdesur që ta urojë atë me fjalët me të bukura. /ORAinfo/

---- ----
-----