Ballina Showbiz Vjehrra e Elitës si ‘ҫikë e re’, befason me veshjen dhe...

Vjehrra e Elitës si ‘ҫikë e re’, befason me veshjen dhe stilin e flokëve sot

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko.

Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo.

Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket si të ishte vajzë e re./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----