Ballina Showbiz Vjehhra ia bëri Elitës surprizën më të bukur për ditëlindje, shikoni reagimin...

Vjehhra ia bëri Elitës surprizën më të bukur për ditëlindje, shikoni reagimin e saj

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moderatorja e njohur, Elita Rudi dje festoi ditëlindjen e saj të 26-të.

Në këtë ditë kaq me vlerë për të, Elita mori urime e dhurata të ndryshme si nga Gjiko, ashtu edhe nga anëtarë tjerë të familjes dhe nga shoqëria e fansat, përcjell ORAinfo.

Një ndër urimet më të veçanta duket të jetë edhe ai i vjehrrës së saj, Lirijes, e cila ka zgjedhur fotot më të bukura për ta uruar nusen.

E Elita nuk ka hezituar që urimin e nënës së Gjikos ta ripostojë edhe në Instagramin e saj./ORAinfo/

---- ----
-----