Ballina Showbiz Vjaza e Safetes vishet provokuese për ditëlindje, por shikoni reagimin e nënës...

Vjaza e Safetes vishet provokuese për ditëlindje, por shikoni reagimin e nënës së saj

14
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Safete Mustafa është këngëtarja e mirënjohur kosovare.

Ajo së bashku me motrën e saj, Sahiden njihen në publik me emrin e përbashkët Motrat Mustafa, përcjell ORAinfo.

Safetja trashëgoi muzikën edhe tek vajza e saj, Elsa e cila tashmë ka filluar karrierën si këngëtare.

Sot, Elsa feston ditëlindjen dhe për këtë ditë është bërë gati për të dalë.

E me foton ku ajo shfaqet provokuese nëna e saj ia uron ditëlindjen./ORAinfo/

---- ----
----
-----
-----