Ballina Lajme Bota/Rajoni Vila super- luksoze ku kryeministri do të presë Vitin e Ri, 23...

Vila super- luksoze ku kryeministri do të presë Vitin e Ri, 23 mijë euro fundjava

36
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Në këtë vil do ta pres vitin e Ri kryeministri anglez.

Kryeministri anglez, Boris Xhonson, dhe e dashura e tij, Keri Simonds, kanë mbërritur te vila e tyre në Karaibe, e cila kushton 23 mijë euro për një fundjavë.

Ky ishull ekskluziv, i quajtur Mustik, ndodhet në arkipelagun e Sent Vinsent dhe Grenadines dhe njihet për rërën e bardhë e detin e mrekullueshëm.

Vila me gjashtë dhoma, ku kryeministri do të çlodhet pas fushatës, ndodhet në majë të një kodre dhe ka pamje fantastike nga ishulli dhe oqeani.

---- ----
----
----- ----
-----