Ballina Sport VIDEO/ Vjen goli i parë në “San Siro”, një ish-interist ndëshkon Milanin

VIDEO/ Vjen goli i parë në “San Siro”, një ish-interist ndëshkon Milanin

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Zhbllokohet ndeshja Milan-Napoli. Pjesa e parë u mbyll pa gola, teksa skuadra e Gennaro Gattusos e ka nisur shumë mirë fraksionin e dytë të takimit.

Matteo Politano finalizoi një kundërsulm të shpejtë në minutën e 49-të dhe Napoli në avantazh në “San Siro”.

Tani pritet reagimi i kuqezinjve të Piolit, të cilët do të bëjnë maksimumin për të evituar disfatën shtëpiake. /abcnews.al

The post VIDEO/ Vjen goli i parë në “San Siro”, një ish-interist ndëshkon Milanin appeared first on Abc News.

---- ----
-----