Ballina Sport VIDEO/ Trondit magjistari, mban Luka Modriç në ajër për disa sekonda

VIDEO/ Trondit magjistari, mban Luka Modriç në ajër për disa sekonda

52
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kombëtarja kroate e futbollit më 8 qershor luan në Osijek kundër Uellsit në kuadër të kualifikimeve për kampionatin evropian, i cili do të zhvillohet gjatë vitit të ardhshëm kalendarik.

Të ftuarit e trajnerit, Zlatko Dalic aktualisht janë grumbulluar në qytetin e Rijekës, ku po përgatiten për ndeshjen e rëndësishme.

Magjistari Andrej Skedel mbërriti mbrëmë në hotelin e Opatijas, ku ka argëtuar futbollistët dhe në veçanti lojtarin më të mirë në botë, Luka Modric.

Këtij të fundit, magjistari i kërkoj që të shtrihet dhe më pas i hoqi shkallët dhe karriget duke e lënë pezull në ajër kroatin.

Për më tepër shikojeni videon e mëposhtme.

View this post on Instagram

A post shared by lukamodric10 (@lukamodrictheone) on

---- ---- ----
-----