Ballina Sport VIDEO/ Superiorja DIREKT, çfarë po ndodh në duelin Teuta-Kastrioti

VIDEO/ Superiorja DIREKT, çfarë po ndodh në duelin Teuta-Kastrioti

10
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Teuta-Kastrioti është ndeshja e fundit e javës së 24-të në Superiore dhe ka nisur të luhet prej orës 16:00. Durrsakët synojnë tre pikët, për t’u barazuar me pikë me Laçin e vendit të parë.

Krutanët nga ana tjetër kanë nisur ta ndjejnë presionin e pikëve, pasi Bylisi triumfoi dje në Shkodër dhe është vetëm 6 pikë larg Kastriotit. /abcnews.al

TEUTA-KASTRIOTI 0-0
TEUTA: Frashëri, Beqja, Hoxha, Kouros, Jackson, Avdyli, E. Vila, Karabeci, L. Vila, Bregu, Plaku. Trajner: Edi Martini
KASTRIOTI: Hidi, Neziri, Shkalla, Çela, Rami, Moraes, Nuriu, Mehmeti, Bardhi, Rezi, Devid. Trajner: Ramazan Ndreu.
Kartonë të verdhë: Jackson 15′ / Neziri 34′, Moraes 43′

Mbyllet pjesa e parë

31′ Xhulio Mehmeti vë në vështirësi Teutën, me një goditje të fortë nga brenda zonës. Portieri Stivi Frashëri reagon dhe largon rrezikun

Po luhet ndeshja…

The post VIDEO/ Superiorja DIREKT, çfarë po ndodh në duelin Teuta-Kastrioti appeared first on Abc News.

---- ----
-----