Ballina Sport VIDEO/ Si të mos shënosh 1 metër me portën, leksione nga Harry...

VIDEO/ Si të mos shënosh 1 metër me portën, leksione nga Harry Maguire

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------
Manchester United iu afrua golit në minutën e 38-të në duelin e Europa League kundër Milanit dhe kapiteni i “Djajve të kuq” u bë protagonist.

Harry Maguire, pas një krosimi të fortë në shtyllën e dytë, ia doli ta arrinte topin dhe ta godiste, por një metër me portën nuk shënoi dot.

Mbrojtës e devijoi topin në shtyllën pingule të portës së mbrojtur nga Gigio Donnarumma, duke u bërë menjëherë “hit” në rrjetet sociale për rastin e humbur. /abcnews.al

The post VIDEO/ Si të mos shënosh 1 metër me portën, leksione nga Harry Maguire appeared first on Abc News.

---- ----
-----