Ballina Showbiz VIDEO/ Si asnjëherë më parë, ish-deputeti i njohur ja merr këngës dhe...

VIDEO/ Si asnjëherë më parë, ish-deputeti i njohur ja merr këngës dhe i surprizon të gjithë

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Soiree më Jonida Shehun është rikthyer këtë të shtunë në ABC me nje puntatë dedikuar qytetit të Elbasanit.

Në fillim të emisionit moderatorja ka treguar se ky emision fillon aty ku e kishin lënë, pezulluar nga pandemia globale.

Në këtë mbrëmje elbasanase ishte i ftuar edhe ish-deputeti dhe politikani i njohur Neritan Ceka.

Ai ka folur për kujtimet e tij në Elbasan, si dhe për qytetin e tij të zemrës në tërësi.

Neritan Ceka ka shfaqur gjithashtu edhe pasionin e tij për muzikën, i cili nuk ka ngurruar që të këndojë këngën e tij të preferuar “Fustani me pika”.

Vlen të theksojmë se Ceka është shfaqur si asnjëherë më parë dhe ka kënduar për herë të parë.

Për më tepër shihni videon më poshtë:

The post VIDEO/ Si asnjëherë më parë, ish-deputeti i njohur ja merr këngës dhe i surprizon të gjithë appeared first on Abc News.

---- ----
-----