Ballina Sport VIDEO/ Rey Manaj “makineri” golash, shënon të radhës në Spanjë

VIDEO/ Rey Manaj “makineri” golash, shënon të radhës në Spanjë

17
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Barcelona B po tenton të ngjitet në Segunda Division dhe është duke arritur një fitore të rëndësishme kundër Villareal B.

Si zakonisht nga fillimi është aktivizuar edhe sulmuesi Rey Manaj, i cili edhe ka gjetur rrugën e rrjetës në pjesën e dytë, duke i çuar shifrat në 3-1.

Lushnjari i kombëtares shqiptare e ka ndëshkuar skuadrën rivale nga pika e bardhë e 11-metërshit dhe ka regjistruar golin e 11-të në kampionat këtë sezon. /abcnews.al

The post VIDEO/ Rey Manaj “makineri” golash, shënon të radhës në Spanjë appeared first on Abc News.

---- ----
-----