Ballina Lajme nacionale VIDEO/ Reshje të dendura, Korçë mbulohet nga bora e pranverës

VIDEO/ Reshje të dendura, Korçë mbulohet nga bora e pranverës

12
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Gjatë natës në Korça është përfshirë nga reshje bore të cilët kanë vijuar dhe ditën e sotme.

Ndërkohë nuk janë paraqitur probleme në akset rrugore, ndërsa kërkohet kujdes nga drejtuesit e automjeteve për shkak të lagështirës në rrugë.

Gjithashtu reshjet e borës kanë përfshirë edhe zona ndryshme në Librazhd.

/abcnews.al/

The post VIDEO/ Reshje të dendura, Korçë mbulohet nga bora e pranverës appeared first on Abc News.

---- ----
-----