Ballina Sport VIDEO: Prag tragjedie në Sarandë, momenti kur shëmbet tarraca dhe plagosen disa...

VIDEO: Prag tragjedie në Sarandë, momenti kur shëmbet tarraca dhe plagosen disa tifozë

28
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Një incident i rëndë u shënua sot gjatë ndeshjes Butrinti-Labëria.

Një grup tifozësh ishin mbledhur në një prej shtëpive pranë stadiumit për të parë takimit, por për pak qëndrimi i tyre mbi tarracën e një banese për pak sa nuk ka rezultuar tragjike.

Siç shihet në video tarraca është shembur dhe disa prej tifozëve aty kanë mbetur të lënduar.

---- ----
----
-----
-----