Ballina Sport VIDEO/ “Ping-pong Gol”, në Serie B shënohet perla që tërbon komentatorin

VIDEO/ “Ping-pong Gol”, në Serie B shënohet perla që tërbon komentatorin

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Michelle Castagnetti ka shënuar golin e parë për këtë sezon. Mesfushori, i cili është pjesë e skuadrës së Cremonese në Serie B, realizoi në transfertë kundër Virtus Entella.

Pas një ore lojë, mesfushori qendror iu kundërpërgjigj portierit të skuadrës vendase. Ai spastroi zonën dhe Castagnetti goditi menjëherë, sikur të ishte duke luajtur ping-pong.

Portieri Daniele Borra kishte dalë pak nga porta dhe tentativa e tij për ta devijuar më pas topin ishte e kotë, pasi topi u ndal në fundin e rrjetës dhe vulosi fitoren 2-0 të Cremonese në transfertë. Komentatori u tërbua pas golit /abcnews.al

The post VIDEO/ “Ping-pong Gol”, në Serie B shënohet perla që tërbon komentatorin appeared first on Abc News.

---- ----
-----