Ballina Sport VIDEO/ Përshëndetja e fundit e Maradonës teksa e mbajnë prej krahësh

VIDEO/ Përshëndetja e fundit e Maradonës teksa e mbajnë prej krahësh

33
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Legjenda e futbollit, Diego Armando Maradona, theu zemrat e miliarda njerëzve në mbarë botën, teksa u largua nga kjo jetë në moshën 60-vjeçare pas një infarkti.

Përveç fotove dhe video të kohës legjendare kur shkëlqente në fushë, në rrjetet sociale janë përhapur dhe pamjet e fundit të idhullit Maradona.

Në një video të publikuar së fundmi, tregohet Maradona duke u largua nga banesa e tij teksa mbahet nga disa persona. Nga pamjet shikohet se ylli i sportit nuk duket në gjendje optimale. Ai përshëndet familjarët dhe më pas largohet.

Për fat të keq, kjo ishte përshëndetja e fundit që ai dha në Tokë, përpara se shpirti i tij të fluturonte në Parajsë.

Shqipëria në 24 orët e fundit: 302 raste të reja me Covid, 54 të shëruar dhe tre humbje jete

Leave a Reply

---- ---- ----
-----