Ballina Sport VIDEO/ Partizani publikon “mëkatet”: Si gjykoi Kridens Meta në Laç

VIDEO/ Partizani publikon “mëkatet”: Si gjykoi Kridens Meta në Laç

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Laçi ia doli të eliminonte Partizanin pas goditjeve të penalltive, duke siguruar kualifikimin në gjysmëfinalet e Kupës së Shqipërisë.

120 minutat ishin me ritëm, prodhuan luftë sportive, por asnjë nga skuadrat nuk ia doli të shënojë. Në fund u treguan bardhezinjtë më të saktë nga goditjet e penalltive.

Eliminimi në kampin e kuq është përjetuar keq dhe Partizani ka ankesa të shumta për Kridens Metën, arbitrin kryesor të ndeshjes së sotme.

“Demat” kanë postuar një video në rrjetet sociale dhe kanë pretendime për tre penallti të paakorduara nga arbitri kryesor. /abcnews.al

The post VIDEO/ Partizani publikon “mëkatet”: Si gjykoi Kridens Meta në Laç appeared first on Abc News.

---- ----
-----