Ballina Showbiz VIDEO/ Në pritje të ëmbël? Orinda Huta nuk e fsheh më barkun...

VIDEO/ Në pritje të ëmbël? Orinda Huta nuk e fsheh më barkun e rrumbullakosur

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Prej disa ditësh, në rrjetet sociale po përflitet se moderatorja e njohur Orinda Huta është shtatzënë. Ndonëse ajo nuk ka reaguar lidhur me këtë lajm, faktet thonë të kundërtën.

Ka qenë ndjekësit në Instagram që fillimisht kanë ngritur dyshimet rreth një foto, ku Orinda pozon me bashkëshortin Turjan Hysko, duke i vendosur duart tek barku i saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Ndërsa së fundmi, bukuroshja ka postuar në Instastory një video, në të cilën shihet duke pozuar para një pasqyre me qenin e saj. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të shkurtër rozë dhe barku i rrumbullakosur mund të dallohet lehtësisht, pasi siç dihet moderatorja bën stërvitje rregullushit dhe ka një bark të sheshtë.

Mirëpo, pritet ende një konfirmim zyrtar nga Orinda dhe Turi, pasi fansat e tyre janë edhe më kuriozë./abcnews.al

 

The post VIDEO/ Në pritje të ëmbël? Orinda Huta nuk e fsheh më barkun e rrumbullakosur appeared first on Abc News.

---- ----
-----