Ballina Sport VIDEO: Myrto Uzuni “djall” dhe “engjëll”, kalon ekipin e tij më tej...

VIDEO: Myrto Uzuni “djall” dhe “engjëll”, kalon ekipin e tij më tej në Champions

38
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ferencvaros mundi skuadrën e Dinamo Zagreb me rezultatin 2-1 dhe është larg vetëm një ndeshje, nga kualifikimi për në grupe për në Champions Leagye.

Goli i fitores për kampionët e Hungarisë u shënua nga Myrto Uzuni, futbollisti i kombëtares së Shqipërisë, në minutën e 65.

Më parë Uzuni ishte bërë protagonist negative për ekipin e vet, pais kishte shënuar autogol.

---- ----
----
----- ----
-----