Ballina Sport VIDEO/ Moment paniku në Laç: Nwabueze bie papritur në tokë, autoambulanca në...

VIDEO/ Moment paniku në Laç: Nwabueze bie papritur në tokë, autoambulanca në fushë

22
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Një episod delikat ndodhi para pak minutash në ndeshjen Laçi-Partizani, e vlefshme për çerekfinalen e Kupës së Shqipërisë. Kyrian Nwabueze në një moment nuk është ndjerë mirë dhe ka rënë në tokë.

Shokët e ekipit dhe lojtarët e Partizanit i shkuan menjëherë pranë dhe u çua në këmbë. Gjyqtari kërkoi menjëherë ndihmën e mjekëve dhe në një moment ambulanca u fut në fushë.

Brenda pak çastesh lojtari e merr veten dhe tregon se është i gatshëm të hyjë në fushë. Mjekëve sulmuesi u bën shenjë për një marrje mendsh. /abcnews.al

The post VIDEO/ Moment paniku në Laç: Nwabueze bie papritur në tokë, autoambulanca në fushë appeared first on Abc News.

---- ----
-----