Ballina Sport VIDEO/ “Kurrë mos u takofshim”, aksioni i Ballistëve tërbon Vardarin

VIDEO/ “Kurrë mos u takofshim”, aksioni i Ballistëve tërbon Vardarin

39
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Shkëndija e Tetovës mbështetësit i ka të zjarrtë dhe sonte kanë menduar ta nxehin atmosferën, pasi kanë parë Vardarin të mundet nga Struga dhe të marrë rrugën drejt ligës së dytë.

Ballistët e Tetovës kanë pritur Vardarin dhe u kanë treguar tabelën e ligës së dytë. Flakadanët nuk mungojnë, që rivalët e tyre të përbetuar ta shihnin mirë ku po shkonin.

Sigurisht e gjitha u reklama edhe në rrjetet sociale, ku Ballistët kanë bërë një postim dhe shkruajnë: “DUKE I’A DHËNË LAMTUMIRËN E FUNDIT ARMIKUT TË PËRBETUAR! KURRË MOS U TAKOFSHIM!!!”. / abcnews.al

The post VIDEO/ “Kurrë mos u takofshim”, aksioni i Ballistëve tërbon Vardarin appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----