Ballina Sport VIDEO/ Kosh me magji: Kush e fitoi sfidën nga karantina, Ibrahimovic apo...

VIDEO/ Kosh me magji: Kush e fitoi sfidën nga karantina, Ibrahimovic apo Pogba?

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dy yjet e futbollit, Zlatan Ibrahimoviç dhe Paul Pogba janë përfshirë në një sfidë në distancë, teksa dhurojnë spektakël me topin.

Ish-shokët e skuadrës te Mançester United, sfiduan njëri-tjetrin nga shtëpia, sfidë që vazhdon prej një jave. Gara në karantinë mes sulmuesit të Milan dhe kampionit francez, bërë me video në rrjetet sociale, ka pushtuar rrjetin.

----

Zlatan mendoi t’i jepte fund sfidës me një video ku realizon një kosh me thembër, pasi kërcën mbi top. Për Ibra është “game over”, por nuk mendon kështu Pogba. Një orë më vonë francezi, ka dhuruar spektakël.

“Ishte nder të sfidoje dhe mposhtje luanin. Tani “loja mbaroi”, u shpreh Pogba.

Shihni videot.

----- ----