Ballina Showbiz VIDEO/Klea Huta rikthehet në muzikë: Më janë dashur 5 vite për këtë...

VIDEO/Klea Huta rikthehet në muzikë: Më janë dashur 5 vite për këtë këngë

19
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Klea Huta është rikthyer në muzikë dhe ky lajm ka gëzuar të gjithë fansat e saj. Vetëm pak minuta më parë, ajo ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Dikë si ti”.

Për tekstin e këngës u kujdes Klea dhe bashkëshorti i saj Elgiti, i cili ka punuar edhe melodinë. Ndërsa videoklipi është realizuar nga Fullmoon Production.

Për këtë projekt Huta ka punuar plot 5 vite dhe e ka konsideruar si këngën që e do më së shumti.

“Per ju mund te jete thjeshte nje kenge por per mua eshte projekti muzikor qe e dua me se shumti.

Projekti 5 vjecar qe sapo u lancua!

Te dua muza ime @elgitdoda! @marenglen_boja @fullmoon_production @eziestyle @klaudia_the_director @eli_g_senaj @vin.danaj ”, ka shkruar ajo në rrjetet sociale./abcnews.al

The post VIDEO/Klea Huta rikthehet në muzikë: Më janë dashur 5 vite për këtë këngë appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----