Ballina Showbiz VIDEO/“Jam lodhur nga photoshopi”, Bebe Rexha tregon trupin me bikini

VIDEO/“Jam lodhur nga photoshopi”, Bebe Rexha tregon trupin me bikini

108
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit e saj nje video në rrjetet sociale, ku ka zbuluar se edhe ajo gjithë njerëzit e thjeshtë ka strija në trup. Ajo ka theksuar nuk ka forma perfekte dhe në fytyrë ka shenja lodhjeje.

Në videon e publikuar në profilin e Instagramit, këngëtarja shfaqet e veshur me bikini dhe tregon se si është trupi i saj në realitet. Në të mund të dallohet qartë celuliti, strijat dhe kofshët me palosje.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

Në këtë mënyrë Bebe ka nxitur të gjithë ndjekësit e saj, që të heqin dorë nga të menduarit se duhet të duken perfekt në çdo moment dhe të tregojnë si duken realisht përtej filtrave./abcnews.al

The post VIDEO/“Jam lodhur nga photoshopi”, Bebe Rexha tregon trupin me bikini appeared first on Abc News.

---- ----
-----