Ballina Sport VIDEO/ Graziano Pelle spektakolar, goli me akrobaci bën xhiron e internetit

VIDEO/ Graziano Pelle spektakolar, goli me akrobaci bën xhiron e internetit

23
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Graziano Pelle ka gjetur golin e parë në Serie A pas rikthimit. Sulmuesi italian ka kaluar në avantazh skuadrën e Parmës, në duelin kundër Genoa.

Një gol spektakolar i veteranit të sulmit, i cili në minutën e 16-të mori një top në zonë dhe pasi e preku me kraharor, bëri një lëvizje akrobatike dhe e çoi sferën drejt e në rrjetë. /abcnews.al

The post VIDEO/ Graziano Pelle spektakolar, goli me akrobaci bën xhiron e internetit appeared first on Abc News.

---- ----
-----