Ballina Sport VIDEO/ Gaz Demi: Pres përgjigje pozitive nga CAS

VIDEO/ Gaz Demi: Pres përgjigje pozitive nga CAS

21
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Presidenti i Partizanit pak ditë më parë ka dhënë një intervistë për emisionin “Ora Sport”.

Numri një i Partizanit foli dhe për çështjen e gjyqit të Partizanit në CAS për zhbllokimin e merkatos.

Demi tha se ka besim se vendimi do jetë në favor të Partizanit, pasi ata nuk kanë kryer asnjë shkelje për transferimin e Eraldo Çinarit.

“Olsi më ka informuar se çdo gjë ka qënë pozitive. Besoj se edhe gjyqtarët kanë kuptuar se ka diçka që nuk shkon. Deri në fund të vitit shpresoj të dali pafajsia”, u shpreh Demi.

Më poshtë intervista e plotë e Gaz Demit. (TemA)

 

---- ----
----
-----
-----