Ballina Sport VIDEO/ Fotokopje e golit të Messit, “raketa” e Griezmann çmonton Huescan

VIDEO/ Fotokopje e golit të Messit, “raketa” e Griezmann çmonton Huescan

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Barcelona Luan me Huescan për javën e 27-të të La Liga. Messi kaloi në avantazh katalanasit me një predhë në minutën e 13, por Barcelona nuk ndalet me kaq.

Në minutën e 35-të Griezmann ka tundur rrjetën në minutën e 35 me një gol kopje të Messit. Francezi goditi nga jashtë zone dhe sfera përfundoi direkt e në trekëndësh.

Barça shkon drejt triumfit në këtë ndeshje dhe afrohet 4 pikë nga Atletico Madrid, teksa kanë mbetur edhe 11 ndeshje nga fundi i La Liga. /abcnews.al

The post VIDEO/ Fotokopje e golit të Messit, “raketa” e Griezmann çmonton Huescan appeared first on Abc News.

---- ----
-----