Ballina Showbiz VIDEO/ Flakë dhe para, publikohet bashkëpunimi i shumëpritur mes Geasy, Majk dhe...

VIDEO/ Flakë dhe para, publikohet bashkëpunimi i shumëpritur mes Geasy, Majk dhe Ermalit

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Sapo është publikuar bashkëpunimi mes Geasy, Majk dhe Ermal Fejzullahut.

Kënga quhet ‘Para para’ dhe vjen e shoqëruar me videoklip. Teksti është shkruar nga vetë artistët, ndërsa muzika është realizuar nga Big Deal.

Kënga është me shumë ritëm dhe i shkon përshtatë sezonit veror.

Fansat mezi e kishin pritur dhe është e sigurtë që do të kthehet në një hit./abcnews.al

The post VIDEO/ Flakë dhe para, publikohet bashkëpunimi i shumëpritur mes Geasy, Majk dhe Ermalit appeared first on Abc News.

---- ---- ----
-----