Ballina Sport VIDEO/ Epike në Brazil, arbitri urinon lirisht në mes të fushës

VIDEO/ Epike në Brazil, arbitri urinon lirisht në mes të fushës

40
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Nuk e kishit parë a dëgjuar nga të tjerët, por edhe kjo ndodhi. Erdhi dita të shikojmë një arbitër, që urinon pa problem me tuta veshur në mes të fushës para nisjes së një ndeshje.

Ky episod aspak i hijshëm dhe i rrallë ka ndodhur në Brazil në ndeshjen e Kupës mes Goias dhe Boavista, e mbyllur me fitoren 3-1 të kësaj të fundit.

Përtej rezultatit momenti i pazakontë me gjyqtarin ka qenë ai më virali dhe ka marrë vëmendjen e medieve në gjithë globin. Për ta ditur, gjyqtari quhet Denis da Silva Ribeiro Serafim. /abcnews.al

The post VIDEO/ Epike në Brazil, arbitri urinon lirisht në mes të fushës appeared first on Abc News.

---- ----
-----