Ballina Sport VIDEO/ E publikon gazetari i njohur, ky është autogoli më i çuditshëm

VIDEO/ E publikon gazetari i njohur, ky është autogoli më i çuditshëm

30
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Një autogol shumë i çuditshëm, për të cilin nuk mund ta fajësosh dot atë që e devijoi topin. Krejtesisht i pafat dhe i pafajshëm.

Episod që ka ndodhur në Britaninë e Madhe dhe që është publikuar nga gazetari i “Goal”, Ronan Murphy.

Portieri i skuadrës me fanella të verdha e të zeza godet topin për ta rivënë në lojë, por fati i keq deshi që topi të përplasej në kokën e shokut të tij të skuadrës.

Rezultati, autogol. Madje nga ata që kthehet në viral në internet, sikurse edhe ka ndodhur në të vërtetë.  / abcnews.al

 

The post VIDEO/ E publikon gazetari i njohur, ky është autogoli më i çuditshëm appeared first on Abc News.

---- ----
-----