Ballina Sport VIDEO/ Cikalleshi nuk ndalet në Turqi, gol dhe asist me Konyaspor

VIDEO/ Cikalleshi nuk ndalet në Turqi, gol dhe asist me Konyaspor

13
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Sokol Cikalleshi po kalon një formë të mirë gjatë këtij vit, Sulmuesi i kombëtares shqiptare ka shënuar gol dhe ka dhënë asist në duelin e sotëm të Konyaspor në transfertë.

Fillimisht sulmuesi kavajas dha pasimin që u kthye në gol në minutën e gjashtë kundër Rizespor. Gjashtë minuta më pas e çoi vetë topin në rrjetë.

Cikalleshi këtë herë nuk ka realizuar me kokë, por me një goditje të saktë në hyrje të zonës së kundërshtarit. Momentalisht ndeshja është barazuar në 2-2. /abcnews.al

The post VIDEO/ Cikalleshi nuk ndalet në Turqi, gol dhe asist me Konyaspor appeared first on Abc News.

---- ----
-----