Ballina Lajme nacionale Vetura godet një person dhe ik nga vendi i ngjarjes

Vetura godet një person dhe ik nga vendi i ngjarjes

31
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Aksident i rëndë ka ndodhur.

Një aksident me pasojë lëndimi ka ndodhur në Elbasan.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur këtë mbrëmje.

Një grua dyshohet se është përplasur nga një automjet i madh.

Drejtuesi i mjetit mësohet se është larguar nga vendngjarja.

Gruaja 50-vjeçare është transportuar në spital dhe është në gjendje kritike për jetën.

Policia po heton për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe kapjen e autorit.

---- ----
----
----- ----
-----