Ballina Lajme nacionale Vetura godet 19-vjeçarin në Kaçanik, policia jep detaje

Vetura godet 19-vjeçarin në Kaçanik, policia jep detaje

11
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Goditet me veturë një 19-vjeçar në Kaçanik.

Zëdhënësi i Policisë Rajonale të Ferizajt, Agim Gashi, ka treguar se pasditen e sotme një këmbësor është goditur nga vetura në Kaçanik.

----

Rasti ka ndodhur në orën 17:30 te “Fusha e Pajtimit”. Vetura ka goditur një këmbësor. I dëmtuari është në emergjencë të Ferizajt”, ka thënë Gashi.

Ai ka treguar se këmbësori pasi ka marrë ndihmën mjekësore, është liruar për në shtëpi dhe se nuk ka marrë lëndime të rënda trupore.

----- ----