8.9 C
Bujanovac, RS
- E Sponsoruar -
Ballina Lajme nacionale Vetëplagoset me armë zjarri polici

Vetëplagoset me armë zjarri polici

57
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Një punonjës i policisë në Komisariatin e Peqinit është vetëplagosur me armë.

Sipas njoftimit të policisë, rreth orës 21:20 të mbrëmjes së sotme Klodjan Lamaj, 39 vjeç ka shkuar i plagosur me armë zjarri në këmbë në rrethana ende të paqarta.

39 vjeçari ndodhet momentalisht nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që ka deklaruar se është vetëplagosur.

Grupi hetimor në bashkëpunim me SHÇBA dhe Prokurorinë po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

The post Vetëplagoset me armë zjarri polici appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----

Duke përdorur shërbimet e Bujanoci.Net - ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama. Lexo më shumë