Ballina Sport Vetëm 9 vjece, ndërron jetë vajza e ish-trajnerit të Barcelonës

Vetëm 9 vjece, ndërron jetë vajza e ish-trajnerit të Barcelonës

37
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ish-menaxheri i Barcelonës dhe Spanjës, Luis Enrique ka njoftuar vdekjen e vajzës së tij Xana në moshën nëntë vjeç.

Ajo kishte qenë duke luftuar me kancerin e kockave.

Ai njoftoi në një deklaratë në Twitter: ‘Vajza jonë Xana ka ndërruar jetë këtë pasdite në moshën 9 vjeç, pasi luftoi për 5 muaj intensiv kundër osteosarkomës./top channel

The post Vetëm 9 vjece, ndërron jetë vajza e ish-trajnerit të Barcelonës appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

---- ----
----
----- ----
-----