Ballina Showbiz Vetëm 10 muajsh, Klea ndan momentin e bukur të vogëlushit të saj...

Vetëm 10 muajsh, Klea ndan momentin e bukur të vogëlushit të saj në lagje

15
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -
Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të pëlqyer në showbizin shqiptar.

Prej katër vitesh bashkë, ata e kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë dhe së fundmi janë bërë prindër për herë të parë. Klea solli në jetë një djalë, të cilin e pagëzuan me emrin e veçantë Krid.

Tashmë ai është 10 muajsh dhe moderatorja nuk nguron të ndajë momente të ndryshme me vogëlushin. Së fundmi, ajo ka treguar se Krid ka nisur të dalë me shokët e tij në lagje. Si për çdo nënë, këto momente të vogla për Klean thonë shumë./abcnews.al

The post Vetëm 10 muajsh, Klea ndan momentin e bukur të vogëlushit të saj në lagje appeared first on Abc News.

---- ----
-----