Ballina AKTUALE Vështirsohet kalimi në rrugën magjistrale Lluçan-Konçul (Video)

Vështirsohet kalimi në rrugën magjistrale Lluçan-Konçul (Video)

3105
SHPËRNDAJE

Reshjet e shiut kanë krijuar vështirësi të shumta në rrugët e komunës ton, Luten vozitësit të shtojnë kujdesin.

Vëmendje e veçantë për vozitësit të cilët kalojnë në rrugën Lluçan – Konçul pasi që uji ka arritur të sjell sasi të konsiderueshme dheu në rrugë, dhe ka veshtirësu kalimin nē atë magjistrale./BujanociNet/

----- ----- ----- -----