Ballina LifeBizare Veshje të shtrenjta për t’u dukur bukur, por dështim spektakolar (Fotot)

Veshje të shtrenjta për t’u dukur bukur, por dështim spektakolar (Fotot)

85
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Moda ka ndryshuar shumë me kohën. Dhe për çdo vit bëhet shumë e vështirë të gjesh diçka që nuk është bërë më herët. Kjo është edhe arsyeja se pse dizenjatorët bëjnë shpikje si këto…

----- ----