Ballina Lajme nacionale Veseli: Qeverisja Hoti është e lodhët dhe e papërgjegjshme 

Veseli: Qeverisja Hoti është e lodhët dhe e papërgjegjshme 

16
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Veseli: Mos të vihen vija të kuqe vetëm gjatë fushatave zgjedhore      

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, në një konferencë për media ka komentuar 100 ditëshin e punës së Qeverise Hotit, për të cilën thotë se nuk po e bën punën e duhur, pasi sipas tij, po i varfëron qytetarët e Kosovës derisa të njëjtit kanë nevojë urgjente të përkrahen për shkak të dëmeve që u ka shkaktuar pandemia me Covid-19./21Media

The post Veseli: Qeverisja Hoti është e lodhët dhe e papërgjegjshme  appeared first on RTV21.

---- ----
----
-----
-----