Ballina Lajme nacionale Veseli nis fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj” për t’i përkrahur bizneset

Veseli nis fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj” për t’i përkrahur bizneset

9
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Lideri i PDK-së, Kadri Veseli, sot ka nisur një fushatë në përkrahje të bizneseve të vogla dhe të mesme.

“Rriteni Biznesin Tuaj”, e ka quajtur Veseli këtë fushatë, ku shpreh gatishmërinë që t’i vizitojë ato në vendet ku operojnë.

“Nga sot po e filloj fushatën “Rriteni Biznesin Tuaj”, për të përkrahur bizneset e vogla dhe të mesme anekënd Kosovës.

Më ftoni që të vizitoj biznesin tuaj, duke më dërguar videot tuaja me hashtag #RriteniBiznesinTuaj dhe unë do vij te ju”, ka shkruar Veseli.

Nga sot po e filloj fushaten “Rriteni Biznesin Tuaj”, për të përkrahur bizneset e vogla dhe të mesme anekënd Kosovës. Me ftoni që të vizitoj biznesin tuaj, duke më derguar videot tuaja me hashtag #RriteniBiznesinTuaj dhe unë do vij te ju.

Nga sot po e filloj fushaten “Rriteni Biznesin Tuaj”, për të përkrahur bizneset e vogla dhe të mesme anekënd Kosovës.Më ftoni që të vizitoj biznesin tuaj, duke më dërguar videot tuaja me hashtag #RriteniBiznesinTuaj dhe unë do vij te ju.

Gepostet von Kadri Veseli am Dienstag, 17. September 2019

---- ----
----
----- ----
-----