Ballina Lajme nacionale Veseli me fjalë të zgjedhura për babanë në 92-vjetorin e lindjes

Veseli me fjalë të zgjedhura për babanë në 92-vjetorin e lindjes

58
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Kadri Veseli ka uruar sot babanë e tij, Fazliun në ditëlindjen e 92-të.

Kryetari i Kuvendit, njëherësh lideri i PDK-së, Kadri Veseli, ka uruar babanë e tij, Fazliun për 92-vjetorin e lindjes.

Veseli ka postuar në faqen e tij në Facebook një urim të posaçëm për babanë e tij.

“Babë, sot festuam 92 vjetorin e ditëlindjes tënde. Gjithë jeta jote dhe e nanës, ka qenë dhe mbetet frymëzim për mua dhe fëmijët e mi. Ata sot ndihen krenarë me ju. Gëzuar!”, ka shkruar Kryeparlamentari Veseli në faqen e tij në Facebook.

---- ----
-----