Ballina Showbiz Vesa sapo doli nga frizerka, rrezaton me dukjen e saj

Vesa sapo doli nga frizerka, rrezaton me dukjen e saj

25
SHPËRNDAJE

Ajo ka kohë që nuk ka sjellë projekt të ri.

Vesa Luma ka hedhur një imazh të ri në llogarinë e saj të ‘Insatgram-it’.

Këngëtarja e njohur e cila ka kohë që është rikthyer në Kosovë po vazhdo të jetë aktive edhe me projekte muzikore.

Por, një në paraqitjen të radhës ajo ka shkëlqyer me dukjen. Vesa erdhi simpatike dhe plotë sharmë me një grim të lehtë dhe bluzë të hapur tek gjoksi.

Ndryshe, ajo është e martuar me reperin Big Basta, çifti janë prindër të një djali.

-----