Ballina Showbiz Vesa i kërkon martesë reperit shqiptar

Vesa i kërkon martesë reperit shqiptar

120
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Ajo është e martuar. Por, Vesa Luma ka hedhur një imazh në Instagram ku iu ka dukur vetja shumë e bukur.

Njihuni me yjet e famshëm që nuk bënë seks deri në natën e martesës
Me këtë vetëbesim, ajo i kërkoi përsëri martesë bashkëshortit të saj, reperit Big Basta.

“A do martohesh me mua” janë fjalët e saj e lëna në foto.

Padyshim që ky propozim ishte shaka, pasi çifti ka vite që janë martuar dhe janë prindër të një djali që quhet Lian.

---- ---- ----
-----