Ballina LifeBizare Vera nuk ka mbaruar ende, s’ndalen festat e çmendura në plazhe (FOTO)

Vera nuk ka mbaruar ende, s’ndalen festat e çmendura në plazhe (FOTO)

64
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Vendet me diell janë zonat perfekte për festa të çmendura dhe këtë e dinë më mirë se kushdo britanikët.

Alkooli, skenat e nxehta dhe dalja nudo janë disa nga gjërat më tipike të argëtimeve të tyre.

Këtë vit ata kanë preferuar të pushojnë më së shumti në Majorca, ku kanë dhuruar spektakël, siç vetëm ata dinë të bëjnë.

Britanikët dinë të si të vjedhin vëmendjen dhe fotot e mëposhtme e dëshmojnë më së miri.

---- ----
----
----- ----
-----