Ballina LifeBizare Veprimet e vogla, i bëjnë njerëzit e mëdhenj

Veprimet e vogla, i bëjnë njerëzit e mëdhenj

20
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Shembuj që tregojnë shumë

Jeta nuk është gjithmonë e lehtë dhe të gjithë keni kaluar në shumë gjëra. Të jesh i/e bukur nuk është një detyrë e thjeshtë, veçanërisht kur nuk ndjehesh mirë ose i/e lumtur, por ndonjëherë një gjest mund të ndryshojë plotësisht mënyrën se si ndjeheni.

Imagjinoni të keni një ditë të keqe në punë, të ndjeheni keq dhe më pas të shkoni në makinën tuaj dhe gjeni një shënim të këndshëm nga një i huaj në xhamin e saj.

Jeta është e mbushur me akte, që ju japin shpresë dhe një këndvështrim të ndritshëm për gjëra më të mira.

Më poshtë ju sjellim disa foto të mahnitshme, të marra nga Bright Side, nga të cilat mund të mësoni shumë./21Media

“Rruajta kokën dhe dhurova flokët për paruke!”

“Kunati im më shpëtoi jetën duke më dhuruar njërën veshkë këtë javë.”

Një vajzë e vogël vendosi një ngrohëse jashtë për një mace

Oficerët detarë sollën dhurata për Krishtlindje për 2 djem që humbën nënën e tyre

“Sot 7-vjeçarja ime dhuroi flokët e saj për bamirësi …”

“Mjeku im e bëri këtë për mua pas qëllimit tim.”

The post Veprimet e vogla, i bëjnë njerëzit e mëdhenj appeared first on RTV21.

---- ----
-----