Ballina LifeBizare Vendi i çudirave dhe luksit, ja 15 foto të pazakonta në Dubai

Vendi i çudirave dhe luksit, ja 15 foto të pazakonta në Dubai

98
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Dubai është dhe do të mbetet një nga destinacionet më të bukura për të kaluar pushimet. Shumë njerëz e kanë ëndërr ta vizitojnë por jo të gjithë munden.

Por nëse një ditë vendosni të shijoni përrallat e këtij vendi duhet të keni parasysh diçka, sepse aty ka edhe shumë gjëra të pazakonta, edhe pse

Dubai është shtëpia e shumë miliarderëve. Ja rastet e mëposhte dhe aspak të zakonshme, ose më saktë tejet luksove, që nga një aparat celular i larë në flori, e deri tek pamja e jashtme e makinave, ushqimit e te tjera.

©Copyright Gazeta SHQIP

---- ----
----
----- ----
-----