Ballina LifeBizare Vendet që mund të fshehin shumçka, madje edhe nga hajduti më i...

Vendet që mund të fshehin shumçka, madje edhe nga hajduti më i zgjuar

32
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

 

Për shumë njerëz, privatësia është shumë e rëndësishme, e lëre më të mbajnë gjërat dhe kujtimet e vlefshme të sigurta.

Kjo mund t’i bëjë ata që të krijojnë vende të fshehura në shtëpi që, përveçse shtojnë një mister të vogël në jetën e tyre, fjalë për fjalë mund të jenë një derë e panjohur, shkruan Bright Side.

Është e qartë, as hajduti më me përvojë nuk do të mendonte të kërkonte sende në disa vende.

Më poshtë ju sjellim disa imazhe të vendeve më të mira për të fshehur gjërat personale./21Media

“Kutia e librit të ruajtjes DIY / mbulesa e routerit”

“Një komodë me një sekret të vogël të bukur”

“Suitë e prindërve të mi!”

“Hmm…”

“Dyshemeja ime e kuzhinës ka një ftohës të integruar.”

“Unë i bëra këta sirtarë që fshihen nën shkallë.”

“Bëri një kabinet të fshehur pas pasqyrës sonë ekzistuese”.

 

The post Vendet që mund të fshehin shumçka, madje edhe nga hajduti më i zgjuar appeared first on RTV21.

---- ----
----
----- ----
-----