Ballina Showbiz “Vend për relaks dhe dashuri”, ku kanë zgjedhur të pushojnë Oriola dhe...

“Vend për relaks dhe dashuri”, ku kanë zgjedhur të pushojnë Oriola dhe Erosi? (FOTO)

17
SHPËRNDAJE

Oriola Marashi dhe Eros Grezda janë një nga çiftet më të përfolur së fundmi. U tha se dyshja i kishte dhënë fund marrëdhënies për shkak se nuk ndiqeshin në rrjete sociale, mirëpo ata vërtetuan menjëherë të kundërtën duke u nisur për pushime së bashku.

Ata kanë zgjedhur Turqinë dhe resortet e saj luksoze, nga ku kanë ndarë shumë momente. Disa minuta më parë, Eros ka publikuar një foto ku përshkruan vendin në të cilin ndodhen.

“Vend i mrekullueshëm për t’u relaksuar dhe trajnuar”, – shkruan ai, por vëmendjen e ka marrë komenti i Oriolës. “Dhe dashuri”, ia kthen modelja. Me sa duket dyshja po kalon momente mjaft romantike pranë njëri-tjetrit dhe kanë hedhur posht zërat për një krizë mes tyre.

FOTO:

 

View this post on Instagram

 

Amazing place to relax , chill & train ☀🍹🏋️‍♀️

A post shared by Eros Grezda (@erosgrezda) on

The post “Vend për relaks dhe dashuri”, ku kanë zgjedhur të pushojnë Oriola dhe Erosi? (FOTO) appeared first on Lajme.al.

----- ----- ----- -----