Ballina Showbiz Vëllezërit Xhakaj dalin bashkë me gratë e tyre, Leonita shtatzënë befason me...

Vëllezërit Xhakaj dalin bashkë me gratë e tyre, Leonita shtatzënë befason me veprimin

282
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral -

Leonita Lekaj është gruaja e futbollistit kosovar me famë botërore, Granit Xhakës.

Ajo është shumë e përfolur për stilin e saj të veçantë nga mediet kombëtare dhe të huaja, shkruan ORAinfo.

Çifti tani po presin të bëhen prindër për herë të parë.

Leonita edhe shtatzënë vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale.

Sot përmes një postimi ajo ka treguar se ka dal bashkë me Granitin, Taulantin, dhe kunatën e saj Arbnorën./ORAinfo/

---- ---- ----
-----