Ballina Showbiz “Vëllau im i dytë”, Learta me urim special për kunatin e saj

“Vëllau im i dytë”, Learta me urim special për kunatin e saj

328
SHPËRNDAJE
- Sponsor gjeneral - -------

U bë e njohur fillimisht si reja e Shyhrete Behlulit dhe tani, Learta Jakupi është një prej emrave më të përfolur.

Janë paraqitjet e saj plot stil ato që e bënë edhe më të komentuar në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Edhe pse është shumë e angazhuar në profesionin e saj dhe në familje, Leartën e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale.

Sot përmes një postimi ajo e ka uruar kunatin e saj për ditëlindje.

“Gëzuar ditëlindjen vëllau jem i dytë”- ka shkruar Learta./ORAinfo/

---- ----
-----